Łukęcin 2020

Zapraszamy do Łukęcina!

W roku 2020 zapraszamy dzieci i młodzież na cztery 10-dniowe turnusy obozu pod namiotami w Łukęcinie (150 m od morskiego brzegu).

Terminy:

turnus 1 – od 05. lipca do 14. lipca – brak wolnych miejsc!
turnus 2 – od 14. lipca do 23. lipca – brak wolnych miejsc!
turnus 3 – od 23. lipca do 1. sierpnia
turnus 4 – od 1. sierpnia do 10. sierpnia

Wyjazd z Myśliborza w dniu rozpoczynającym turnus o godz. 10.00 a powrót w dniu kończącym turnus ok. godz. 17.00 (ta godzina może się zmienić z uwagi na warunki drogowe, korki, niepogodę itp). Miejsce zbiórki – Ośrodek Harcerski w Myśliborzu ul. Szarych Szeregów 6.

Odpłatność za udział dla uczestników obozu to 700 zł.
Obowiązuje zniżka (-45 zł, czyli odpłatność 655 zł za turnus 10-dniowy) dla harcerzy Hufca ZHP Myślibórz, którzy mają opłacone składki członkowskie ZHP do końca roku 2020.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy świadczenia, opisane w informacjach ogólnych. Zapraszamy też do Galerii.

Dokumenty rekrutacyjne uczestnika obozu:

karta uczestnika wraz z załącznikiem (pdf) (najlepiej wydrukować dwustronnie – obrót poziomo!)

Kartę i załącznik należy wydrukować  i po wypełnieniu i podpisaniu dostarczyć do biura Komendy Hufca  ZHP Myślibórz (ul. Szarych Szeregów 6, 74-300 Myślibórz) wraz z załączonym dowodem wpłaty na konto: 19 1240 6508 1111 0010 6784 3957.

Karty według nowych przepisów obowiązujących w Polsce nie posiadają miejsca na opinie lekarza, pielęgniarki szkolnej czy nauczyciela – wychowawcy. Wszystkie niezbędne informacje pochodzą od rodzica i umieszczane są w sekcji II naszej karty, a następnie potwierdzane podpisem rodzica. Prosimy pamiętać o wypełnieniu nr PESEL, a także wpisaniu wybranego terminu obozu.