Obóz w Łukęcinie

Pełen przygód obóz pod namiotami.

Stanica Harcerska w Łukęcinie położona w odległości 150 m od morza, pomiędzy Dziwnowem a Pobierowem. Teren Stanicy jest ogrodzony, posiada zaplecze higieniczno-sanitarne i kuchenne z pysznym jedzeniem (4 posiłki dziennie) przyrządzonym przez słynnego kreatora smaku ziemi myśliborskiej i łukęcińskiej, który gotował w niejednym międzynarodowym garnku. Zapewniamy zawsze uśmiechniętą opiekę medyczną oraz sympatycznego ratownika.

Zakwaterowanie w namiotach wyposażonych w niezawodne kanadyjki i tradycyjne materace wojskowe, do których dodajemy ciepły koc.

Nie zabraknie atrakcji turystycznych – w tym jedna wycieczka autokarowa do pobliskich kurortów (Międzyzdroje, Świnoujście, Wolin, Kołobrzeg lub inne…). Ponadto ogniska, zabawy, Neptunalia, konkursy, gry nocne, olimpiady obozowe, dyskoteki, oraz inne atrakcje.

Oczywiście nie zapominamy o rodzicach i “turystach” których kwaterujemy w “Alei Gwiazd” w namiotach typu kadrówka wyposażonych w wygodne materace, regały oraz oświetlenie. Przed każdą “kadrówką” ustawiony jest namiot ogrodowy z krzesełkami i stolikiem który pozwoli na spędzenie miłych wieczorów… przy świecach 😉

Zapraszamy zapewniając pogodę 😉 i mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego naszą bazę 🙂

Szczegóły >>> karta uczestnika >>> regulaminy >>>