piątek, 6 września, 2024

Łukęcin 2023

Zapraszamy do Łukęcina!

W roku 2023 zapraszamy dzieci i młodzież na cztery 10-dniowe turnusy obozu pod namiotami w Łukęcinie (150 m od morskiego brzegu).

turnus 4 – od 29. lipca do 07. sierpnia – ZAPRASZAMY 🙂

Wyjazd z Myśliborza w dniu rozpoczynającym turnus o godz. 10.00 a powrót w dniu kończącym turnus ok. godz. 17.00 (ta godzina może się zmienić z uwagi na warunki drogowe, korki, niepogodę itp). Miejsce zbiórki – Ośrodek Harcerski w Myśliborzu ul. Szarych Szeregów 6.

Odpłatność* za udział dla uczestników obozu to 1296 zł.
Obowiązuje zniżka (zwolnienie z VAT, do kwoty 1200 zł) dla harcerzy Hufca ZHP Myślibórz, którzy są wpisani do systemu ewidencji ZHP TIPI (numer członkowski ZHP proszę wpisać w karcie)  i mają na bieżąco opłacone składki członkowskie ZHP.

* Uwaga! Organizator zastrzega sobie możliwość korekty odpłatności za udział w obozie w przypadku dalszego zwiększania się cen transportu i artykułów spożywczych.

Gdyby, z przyczyn zewnętrznych, obóz nie mógł się odbyć, wpłatę za udział w obozie zwracamy. Niezbędny jest wówczas pisemny wniosek rodziców, zawierający dane uczestnika i numer konta, na który należy zwrócić opłatę.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy świadczenia, opisane w informacjach ogólnych.  Zapraszamy też do Galerii.