Obóz w Łukęcinie

Pełen przygód obóz pod namiotami.

Stanica Harcerska w Łukęcinie położona w odległości 150 m od morza, pomiędzy Dziwnowem a Pobierowem. Teren Stanicy jest ogrodzony, posiada zaplecze higieniczno-sanitarne i kuchenne z pysznym jedzeniem (4 posiłki) przyrządzonym przez słynnego kreatora smaku ziemi myśliborskiej i łukęcińskiej, który gotował w niejednym międzynarodowym garnku. Zapewniamy zawsze uśmiechniętą opiekę medyczną oraz sympatycznego ratownika.

Zakwaterowanie dla najmłodszych uczestników w domkach, a dla starszych w namiotach wyposażonych w niezawodne kanadyjki i tradycyjne materace wojskowe.

Nie zabraknie atrakcji turystycznych – wycieczki m.in. Świnoujście (Fort Gerharda, Latarnia Morska), Kamień Pomorski (Katedra), Kołobrzeg (Muzeum Oręża Polskiego, molo, Latarnia Morska), Trzęsacz (ruiny kościoła), Międzyzdroje (Muzeum Figur Woskowych, Woliński Park Narodowy, Promenada Gwiazd, molo, jezioro turkusowe, punkt widokowy wzgórze Zielonka) itp. Ponadto ogniska, zabawy, Neptunalia, konkursy, nocne biegi, olimpiady obozowe, dyskoteki, oraz inne atrakcje.

Oczywiście nie zapominamy o rodzicach i „turystach” których kwaterujemy w „Alei Gwiazd” w namiotach typu kadrówka wyposażonych w łóżka, materace, regały oraz oświetlenie. Przed każdą „kadrówką” ustawiony jest namiot ogrodowy z krzesełkami i stolikiem który pozwoli na spędzenie miłych wieczorów… przy świecach 😉

Zapraszamy zapewniając pogodę 😉 i mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego naszą bazę 🙂

Szczegóły >>> karta uczestnika >>> regulaminy >>>