Łukęcin 2021

Zapraszamy do Łukęcina!

Uwaga! Brak wolnych miejsc na turnusy 10-dniowe.
Zapraszamy dzieci do udziału w krótszym, 5-dniowym turnusie od 09. do 13. sierpnia. Koszt udziału 500 zł.

W roku 2021 zapraszamy dzieci i młodzież na cztery 10-dniowe turnusy obozu pod namiotami w Łukęcinie (150 m od morskiego brzegu).

Terminy:

turnus 1 – od 04. lipca do 13. lipca brak wolnych miejsc!
turnus 2 – od 13. lipca do 22. lipca brak wolnych miejsc!
turnus 3 – od 22. lipca do 31. lipca brak wolnych miejsc!
turnus 4 – od 31. lipca do 09. sierpnia brak wolnych miejsc!

Wyjazd z Myśliborza w dniu rozpoczynającym turnus o godz. 10.00 a powrót w dniu kończącym turnus ok. godz. 17.00 (ta godzina może się zmienić z uwagi na warunki drogowe, korki, niepogodę itp). Miejsce zbiórki – Ośrodek Harcerski w Myśliborzu ul. Szarych Szeregów 6.

Odpłatność za udział dla uczestników obozu to 750 zł.
Obowiązuje zniżka (-50 zł, czyli odpłatność 700 zł za turnus 10-dniowy) dla harcerzy Hufca ZHP Myślibórz, którzy mają opłacone składki członkowskie ZHP do końca roku 2021.

Gdyby, z przyczyn związanych z epidemią koronawirusa, obóz nie mógł się odbyć, wpłatę za udział w obozie zwracamy. Niezbędny jest wówczas pisemny wniosek rodziców, zawierający dane uczestnika i numer konta, na który należy zwrócić opłatę.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy świadczenia, opisane w informacjach ogólnych. Ze względu na epidemię koronawirusa mogą zostać wprowadzone dodatkowe obostrzenia (na ten moment szykujemy się na zasady obowiązujące rok temu). Zapraszamy też do Galerii.

Dokumenty rekrutacyjne uczestnika obozu:

Kartę z załącznikiem należy wydrukować (najlepiej dwustronnie) i po wypełnieniu i podpisaniu dostarczyć do biura Komendy Hufca  ZHP Myślibórz (ul. Szarych Szeregów 6, 74-300 Myślibórz) wraz z załączonym dowodem wpłaty na konto: 19 1240 6508 1111 0010 6784 3957.
Miejsca rezerwujemy wyłącznie wtedy, gdy dostarczony jest komplet dokumentów rekrutacyjnych.

Karty według nowych przepisów obowiązujących w Polsce nie posiadają miejsca na opinie lekarza, pielęgniarki szkolnej czy nauczyciela – wychowawcy. Wszystkie niezbędne informacje pochodzą od rodzica i umieszczane są w sekcji II naszej karty, a następnie potwierdzane podpisem rodzica. Prosimy pamiętać o wypełnieniu nr PESEL, a także wpisaniu wybranego terminu obozu.